Kakefest og ungdomssamling!

Vi ønsker å samle klubbens medlemmer for å feire oss selv og sesongen som har gått med kakefest tirsdag 14.november kl 18.30 i Høvleriet barnehage. Det blir premiering for diverse klubbmesterskap for alle klasser, kaker, kaffe og brus, og eventuell annen heder og ære:) Vi håper så mange som mulig tar turen! Vi gleder oss til å hylle oss selv, og samle klubbens medlemmer til en hyggelig kveld. Så, ønsker…

Les mer!

Høstens vakreste 28.Oktober!

Høstens vakreste 28.Oktober Tradisjonen tro inviterer vi til Høstens Vakreste lørdag 28.oktober. Sykkelturen: Vi starter fra Tangen, Tistedal kl.1030. Turen blir på 8-10mil med servering av vafler og kaffe/brus under veis. Om det blir dårlig vær blir det en kortere tur. Ingrid Bøe Jacobsen tar med jentene (og de gutta som har lyst) på en litt kortere tur for de som ønsker det. Festen: Vi møtes på på Borgfoss kl.1900.…

Les mer!