Nytt klubbtøy!

HCK har inngått ny avtale med Spiuk og Sport Senteret på klubbtøy! Designet vil bli som før, men vi skifter altså leverandør. Størrelsene vil for de fleste være akkurat den samme som tidligere, men kan selvfølgelig prøves på Sport Senteret. NB! Buksene kan bestilles i damemodell, spesifiser i såfall dette når du bestiller! NB! Kort bestillingsfrist! For å få til levering før sesongstart i medio april er det satt frist…

Les mer!

Årsmøte 2017

Innkalling til årsmøte i Halden Cyckleklubb Vi har den glede å innkalle til årsmøte onsdag 28. februar 2018 kl 19:00. Sted: Høvleriet Barnehage, Peder Ankersgate 18. Saker som ønskes tatt opp sendes enten til medlem@haldencykleklub.org eller til ett av styremedlemmene innen 14. februar. Fullstendig sakliste med alle saksdokumenter vil bli gjort tilgjengelig for medlemmene senest én uke før årsmøtet på klubbens hjemmeside. Velkommen! Mvh Styret i Halden Cykleklubb