Kakefest og ungdomssamling!

Vi ønsker å samle klubbens medlemmer for å feire oss selv og sesongen som har gått med kakefest tirsdag 14.november kl 18.30 i Høvleriet barnehage. Det blir premiering for diverse klubbmesterskap for alle klasser, kaker, kaffe og brus, og eventuell annen heder og ære:) Vi håper så mange som mulig tar turen! Vi gleder oss til å hylle oss selv, og samle klubbens medlemmer til en hyggelig kveld.

Så,
ønsker styret i HCK å invitere i år igjen til ungdomssamling for alle klubbens ungdommer 18.-19.november. Som i fjor blir dette en morsom samling med trening, teambuilding og samhold på agendaen. Med alternative treningsformer i fokus lar vi sykkelen stå disse dagene, men det blir til gjengjeld mye annen moro! Vi skal prøve oss på leirdueskyting, felles matlaging, massasje, samarbeidsoppgaver med mer. Endelig plan for helga er enda ikke helt fastsatt, og mer detaljer vil komme nærmere. Aldersgrense for denne samlingen er 12 år.

Påmelding kan gjøres på facebook, eller direkte til Ingrid Bøe Jacobsen eller Heidi Stenbock-Haakestad.