Nissespinning + diverse informasjon

Hei alle!

Årets nissespinning blir tirsdag 19.desember på spenst. Vi håper å se så mange som mulig til en skikkelig hardøkt med tilhørende julebrus og godteri underveis. Møt opp med nisselue og godt humør kl 16.30! Minner om at denne timen er åpen for alle klubbens medlemmer, også de som ikke er medlem på spenst, men da koster det 30kr. Vel møtt! 🙂

Minner om at fellestreningene for ungdomsgruppa tar juleferie etter dette, men vi møtes igjen til spinning tirsdag 2.januar!

Norgescup terreng rundbane har i disse dager blitt publisert, og vi gleder oss veldig over at vi i år igjen har fått tildelt en runde i norgescupen, denne gangen med UCI-status! Rittet vil bli avhold helga 15.-16 september 2018. Vi er veldig stolte av det arrangørgruppa har fått til i samarbeid med Idd SK, og håper på god deltagelse også i 2018.

I tillegg vil styre gjerne informere om at dato for årsmøtet er satt til onsdag 28.februar 2018, innkalling vil komme på nyåret, men hold gjerne av datoen allerede nå.

Vi ønsker alle medlemmer en fin adventstid!
hilsen styret