Vintertrening Ungdomsgruppa HCK 2013-2014

HCK logo

Vi er nå godt i gang med vintertreninga, og her kommer litt info angående fellestreningene for ungdomsgruppa.

  • Mandagstreningene for de yngste er godt i gang på Ertemoen 18-19. Når det kommer tilstrekkelig med kunstsnø vil denne etter hvert bli på ski. Info om når vil bli lagt ut på klubbens hjemmeside/ facebook.
  • Løpingen på tirsdagene vil etter hvert gå over til å bli innetrening på rulle. Følg med på HCKs hjemmesider eller facebook for når det blir. Her er det åpent for alle som har lyst til å prøve rulletrening. Klubben har noen utlånsruller, både fastruller og friruller. Ta kontakt med Ingrid eller Tomas om du ønsker å prøve!
  • Nissespinning i år blir torsdag 12.desember med Heidi.  Ta med godt humør og nisselue 🙂
  • Siste fellestrening før jul er onsdag 18.desember kl 18 i festningen. Hvis det er snø, ta med akebrett. Etterpå varmer vi oss på kakao og toddy ved bålet. Foreldre/søsken /andre medlemmer er hjertelig velkomne til å være med!
  • Vi starter opp igjen med fellestrening fra mandag 6.januar

 

Ta kontakt hvis det er noe dere lurer på!

Hilsen trenerne